Szczoteczka soniczna Philips Sonicare + końcówki

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE

szczoteczka soniczna philipsjest najczęściej kupywaną szczoteczką soniczną na świecie. Jej skuteczność w wybielaniu zębów zależy przede wszystkim od wykorzystywania technologii fal dźwiękowych. Sprawdźmy co wpływa na to, że szczoteczka soniczna Philipis Sonicare cieszy się tak dużą popularnością.

 

Szczoteczka soniczna Philips

Na czym polega szczególność produktów sonicznych Philips?
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare to niekwestionowany lider w dziedzinie produktów wykorzystujących technologię emisji fal dźwiękowych. Producent zaskarbił sobie zaufanie klientów głównie wysoką jakością swoich produktów. Szczoteczka soniczna Philips zachwyca przede wszystkim skutecznością czyszczenia i szybkością osiąganych efektów. W zależności od modelu, szczoteczka soniczna Philips może wykonywać od 31000, do 45000 drgań główki w ciągu minuty pracy. Niebywała siła czyszczenia pochodzi z wykorzystywania fal dźwiękowych, które przyczyniają się do powstawania pęcherzyków powietrza, które mieszają się z pastą do zębów i docierają do trudno dostępnych dla zwykłych szczoteczek przestrzeni międzyzębowych. To właśnie dlatego, szczoteczka soniczna Philips osiąga tak dobre rezultaty czyszczenia, które zapewniają jej tytuł lidera rynku.

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare posiada:

Program Easy- start

Elektroniczny system zwiększający stopniowo siłę pracy szczoteczki, pozwala łatwiej przyzwyczaić się do używania sonicznej szczoteczki do zębów.

szczoteczka soniczna philipsQuadrant Timer

Co 30 sekund sygnalizuje, by przejść do szczotkowania kolejnej ćwiartki uzębienia. Ten 4×30 sekundowy czas jest po to aby optymalnie  podzielić powierzchnie do czyszczenia na cztery części: prawa i lewa strona górnej i dolnej szczęki, tak żeby  każda strona była  bardzo dobrze wyczyszczona.

2 minuty Timer

2- minutowy czas szczotkowania zębów zalecany przez ekspertów dentystycznych szczotkowania zębów .

Wskaźnik akumulatora 

Nowoczesny akumulator litowo-jonowy zapewnia maksymalny czas pracy.Po pełnym naładowaniu można do dwóch tygodni myć zęby . Gdy bateria musi być naładowana, wskaźnik baterii miga. Wskaźnik akumulatora posiadają wszystkie modele szczoteczka soniczna philips sonicare oprócz modelu Easy Clean.

 

Która szczoteczka soniczna Philips Sonicare jest najlepsza?

To wszystko zależy od tego co jest dla Ciebie ważne. Jeżeli potrzebujesz więcej dodatków w zestawie oraz mocną baterie i więcej niż trzy tryby czyszczenia to najlepiej wybierz Flexcare lub DiamondClean. Natomiast kto potrzebuje tylko szczoteczkę sonicznią i rezygnuje z dodatków, oraz jest wystarczająco zadowolony z 1 lub 3 etapów oczyszczenia wtedy może skorzystać z bardziej korzystnych cenowo szczoteczek  jak Healthy White lub Easy Clean.

 

Szczoteczki SONICARE znalazły już 17 milionów nabywców na całym świecie! Dołącz do szczęśliwych posiadaczy Sonicare. 

 

Szczoteczka soniczna Philips – Od czego zacząć? Podstawowe modele
Szczoteczka soniczna Philips jest obecnie jednym z najbardziej popularnych produktów na rynku stomatologicznym. Philips stworzył wyjątkowo szeroki wachlarz swoich produktów, które różnią się między sobą stopniem zaawansowania, trybami pracy, funkcjami dodatkowymi, a także walorami estetycznymi, no i oczywiście ceną. Dzięki tak szerokim możliwościom wyboru, każdy użytkownik znajdzie odpowiedni dla siebie produkt, na swoją kieszeń.

1. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare EasyClean

soniczna szczoteczka philipsNajprostsza i jednocześnie najtańsza szczoteczka soniczna Philips Sonicare to model Easy Clean. Polecam gorąco ten produkt wszystkim tym, którzy do tej pory nie używali żadnej szczoteczki elektrycznej. Jest ona niezwykle łatwa w obsłudze. Została wyposażona tylko w jeden tryb pracy, jednak dzięki wykonywaniu 31000 drgań w ciągu minuty pracy, ta szczoteczka soniczna Philips gwarantuje skuteczność działania. Easy Clean jest w stanie usunąć dwa razy więcej płytki nazębnej niż tradycyjne szczoteczki ręczne. Model ten występuje w sprzedaży również w dwupaku, co stanowi znakomitą okazję do wyposażania drugiej osoby w produkt soniczny Philips przy jednocześnie dużej oszczędności.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6510/22 EasyClean zestaw zawiera:

 • Szczoteczka – 1szt,
 • Końcówka ProResults (Standard) – 1szt,
 • Ładowarka – 1szt.

Przejdź do sklepu amazon

 

2. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Healthy White

Nieco bardziej rozbudowany wariant stanowi szczoteczka soniczna Philips Healthy White. Produkt został wyposażony w trzy tryby pracy, w tym jeden z nich stanowi specjalną funkcję dodatkowego wybielania. Według zapewnień producenta, szczoteczka soniczna Philips Healthy White przywróci naturalną biel zębów już po dwóch tygodniach stosowania.
Philips Sonicare HealthyWhite jest bardzo często kupywaną szczoteczką soniczną. Już ponad 780 szczęśliwych klientów (dane z amazon.de) codziennie myje swoje zęby tą właśnie szczoteczką. Ty też do nich dołącz!!

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite posiada:

Trzy tryby czyszczenia :

– Tryb Clean:  dwie minuty wibracji dają doskonałe wyniki w codziennym czyszczeniu. Opatentowana technologia soniczna usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.

– Clean & White: usuwa przebarwienia, wybiela Twoje zęby. Dwie minuty w trybie Clean i dodatkowe 30 sekund trybie White.

– Sensitive: dla delikatnego, ale gruntownego czyszczenia zębów oraz dziąseła w efekcie dla czystej i zdrowej jamy ustnej.

 

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite HX 6730/33Podówjny zestaw dla całej rodziny. Zadbaj o najbliższych!

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite HX6730/33 zestaw zawiera:

 • Szczoteczka z 3 trybami pracy (HX6730 ) – 1szt,
 • Szczoteczka z 2 trybami pracy (HX6710) – 1szt,
 • Końcówki ProResults Standard – 2szt,
 • Wymienne kolorowe pierścienie do rozróżniania końcówek – 3szt,
 • Nakładka ochronna na główkę szczoteczki – 2szt,
 • Etui podróżne (plastikowe) – 1szt,
 • Ładowarka z miejscem na 2 końcówki – 1szt.

Przejdź do sklepu amazon

 

 

szczoteczka soniczna philipsSzczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6711/22 Healthy White zestaw zawiera:

 • Szczoteczka z 2 trybami pracy (HX6710) – 1szt,
 • Końcówki ProResults Standard – 1szt,
 • Wymienne kolorowe pierścienie do rozróżniania końcówek – 1szt,
 • Nakładka ochronna na główkę szczoteczki – 1szt,
 • Ładowarka – 1szt.

 

Przejdź do sklepu amazon

 

 

 

Szczoteczka soniczna Philips -Rozbudowane modele
Szczoteczka soniczna Philips występuje również w bardziej rozbudowanych wersjach, które przeznaczone są dla tych, którym zależy na wyjątkowym efekcie wybielenia zębów.

3. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare FlexCare 

ma pięć trybów czyszczenia :

-Tryb Clean ( czyszczenie)  świetne efekty czyszczenia w ciągu dwóch minut.

-Tryb Sensitive  gruntownie delikatne czyszczenia zębów i dziąseł.

-Tryb masaż do stymulacji dziąseł.

-Tryb GoCare : stanowi on połączenie 2 minutowego czyszczenia z dodatkową 1 minutą delikatnego trybu masowania dziąseł.

-Tryb Max Care Pielęgnacja : cykl szczotkowanie 3 minuty – łączy dwa tryby czyszczenia Clean oraz tryb masaż dla szczególnie gruntownego czyszczenia jamy ustnej.

Głowica tej szczoteczki jest szersza niż w przypadku poprzednich modeli oraz specjalnie wyprofilowana. Dzięki temu, usuwa więcej przebarwień. Ta szczoteczka soniczna Philips posiada dwa rodzaje głowic. Standardowa została przeznaczona do dokładnego codziennego szczotkowania, a druga „Mini” służy do szczegółowego czyszczenia miejsc trudno dostępnych.

Na uwagę zasługuje wyposażenie szczoteczki w dodatkową stację, służącą do samodzielnej dezynfekcji włosia, dzięki, której z jej powierzchni zostają usunięte wszelkie nagromadzone bakterie. Dezynfekcja odbywa się przy pomocy działania promieni UV.

 

soniczna szczoteczka philipsSzczoteczka soniczna Philips Sonicare HX6932/34 FlexCare Zestaw podówjny dla całej rodziny. Zadbaj o Twoich najbliższych! 

-dwie szczoteczki, HX6932 / 10 i HX6902 / 02

-urządzenie do dezynfekcji UV,

-kompaktowa ładowarka podróżna,

-trzy końcówki do szczoteczek,

-etui podróżne

Przejdź do sklepu amazon

 

 
szczoteczka soniczna philipsSzczoteczka soniczna Philips Sonicare HX9170/10 FlexCare Platinum zestaw pojedyńczy zawiera:

-szczoteczka 1szt

– urządzenie do dezynfekcji UV

-kompaktowa ładowarka podróżna,

-dwie końcówki do szczoteczek,

-etui podróżne

Przejdź do sklepu amazon

 

 

4. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean

Diamond Clean  to model, który został wyposażony aż w pięć różnych trybów pracy, w tym również funkcję służącą specjalistycznemu masażowi dziąseł. Dzięki temu, ta szczoteczka soniczna Philips jest w stanie usuwać również płytkę nazębną nie tylko z powierzchni zęba, ale również wzdłuż linii dziąseł.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean posiada pięć trybów czyszczenia:

Clean-Modus : doskonałe efekty czyszczenia w ciągu dwóch minut.

White-Modus: usuwa przebarwienia z powierzchni zębów, plus dodatkowe 30 sekund do polerowania zębów przednich.

GumCare-Modus: ten tryb czystości jest uzupełniony dodatkową minutą dla łagodnej stymulacji i masażu dziąseł, co zapewnia poprawę zdrowia dziąseł.

Polish-Modus: to szybka minutka do wybielania i polerowania zębów przednich.

Tryb Sensitive : dwie minuty delikatne, ale dokładne czyszczenie dla wrażliwych zębów i dziąseł. Urządzenie nie przełącza automatycznie między Trybami czyszczenia, uruchamia ten, który był ostatnio używany.

Większa skuteczność tego modelu została zapewniona dzięki zastosowaniu dodatkowego włosia w kształcie rombu. Ta szczoteczka soniczna Philips to prawdziwy rarytas wśród produktów służących do utrzymywania higieny jamy ustnej.

Ładowanie w szklancePhilips Sonicare Diament Clean

można łatwo ładować indukcyjnie w szklance. Szczoteczka musi być w kontakcie z dnem szklanki w celu pełnego naładowania. Szklankę można również używać do płukania jamy ustnej po szczotkowaniu zębów.

Ładowanie przez USB

Zabierz swoją szczoteczkę Diamond Clean wszędzie ze sobą w eleganckiej etui. W środku jest wystarczająco miejsca dla dwóch końcówek oraz  jednej szczoteczki. Etui można podłączyć przez USB do laptopa lub do gniazdka elektrycznego.

Już ponad 4300 szczęśliwych klientów (dane z amazon.de) codziennie myje swoje zęby tą właśnie szczoteczką. Ty też dołącz do nich!

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond CleanZestaw Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX9332/04 Diamond Clean zawiera:

 • Szczoteczka z 5 trybami pracy – 1szt, 4 kolory do wyboru
 • Końcówki DiamondClean (Standard und Mini) – 2szt,
 • Szklanka do ładowania
 • Etui podróżne z USB – 1szt,
 • Ładowarka – 1szt.

 

Przejdź do sklepu amazon

 

 

Originalne końcówki do szczoteczek sonicznych:

szczoteczka soniczna philipsProResults Philips Sonicare HX6014/31 Orginal – końcówki do szczoteczek sonicznych w dwóch wersjach: Standard lub Mini . Większa powierzchnia oraz wyprofilowane włosie dokładnie czyści i masuje dziąsła i zęby.

Przejdź do sklepu amazon

 
 
 
 

 

 

 

szczoteczka soniczna philipsDiamant Clean Philips Sonicare HX6064/31 Orginal – końcówki do szczoteczek sonicznych w dwóch wersjach: Standard lub Mini. Doskonały efekt czyszczenia i białe zęby . Progresywne końcówki do szczoteczek mają unikalne w kształcie rombu, gęsto ułożone szczotki, które pomagają usunąć płytkę nazębną, podczas gdy przebarwienia na zębach zostaną rozjaśnione w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

Przejdź do sklepu amazon

 
 
 

szczoteczka soniczna philipsInterCare Philips Sonicare HX9004/31 Orginal – wnika głębiej między zęby. Dzięki zaawansowanej Tufting technologii i wyjątko długie włosie szczoteczki pomaga usunąć do sześciu razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka spomiędzy poprawy zdrowia zębów i dziąseł w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Przejdź do sklepu amazon

 
 
 

 

 

 

szczoteczka soniczna philipsSensitive Philips Sonicare HX9004/31 Orginal – końcówki do szczoteczek sonicznych w dwóch wersjach: Standard lub Mini. Są on szczególnie korzystne dla wrażliwych zębów i wrażliwych dziąseł. Czyszczenie jest delikatne , a jednocześnie dokładne.

Przejdź do sklepu amazon

 
 
 
 
 
 
 

 

Produkt zastępczy dla orginalnych końcówek szczoteczka soniczna Philips Sonicare 

szczoteczka soniczna philips20 końcówek (5 opakowań x 4końcówki) Carolina Meyer Plakaway®  wysoka jakość, pasuje do wszystkich modeli szczoteczka soniczna Philips Sonicare: DiamondClean, FlexCare Platinum, FlexCare(+), HealthyWhite, EasyClean i PowerUp.

Końcówki te cieszą się  wielką popularnością ze względu na swoją cenę. Opakowanie starczy dla całej rodziny na długi rok i kosztuje mniej niż cztery orginalne końcówki philips sonicare.

Przejdź do sklepu amazon

 

 
 

 

 

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare – usprawniona szczoteczka elektryczna?
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare znacznie góruje nad tradycyjnymi produktami elektrycznymi. Na czym polega ich przewaga? Po pierwsze, wspomniana już skuteczność. Przeciętna szczoteczka elektryczna w ciągu minuty swojej pracy wykonuje ok 6000 ruchów, tymczasem szczoteczka soniczna Philips wykona ich aż sześć razy więcej.

Dodatkowo, product Sonicare wykorzystuje technologię dźwiękową, która jest niezwykle skuteczna w walce z przebarwieniami i szybko przywraca naturalną biel zębów. Kolejnym usprawnieniem, jakie marka Philips wniosła do swoich szczoteczek dźwiękowych, to wydajny akumulator. Szczoteczka soniczna Philips została wyposażona bowiem w akumulator litowo-jonowy, który charakteryzuje duża pojemność. Używając produktu trzy razy dziennie, po dwie minuty pracy, szczoteczka soniczna Philips posłuży przez trzy tygodnie bez konieczności ładowania. To bardzo przydatny aspekt, który okaże się zbawienny głównie w podróży.

Kolejnym czynnikiem, który czyni szczoteczki soniczne o wiele bardziej lepszymi produktami od zwykłych szczoteczek elektrycznych, jest całkowite bezpieczeństwo tych produktów. Największym minusem szczoteczek elektrycznych jest duże ryzyko uszkodzenia szkliwa, poprzez zbyt mocne dociskanie główki czyszczącej do zęba. Szczoteczka soniczna Philips jest całkowicie wola od tego typu zagrożeń. Producent zastosował wyjątkowo miękkie włosie, które jest w stu procentach bezpieczne dla szkliwa. Choć stomatolodzy zalecają umiar w dociskaniu szczoteczki sonicznej, to mimo wszystko ryzyko wystąpienia uszkodzeń szkliwa jest zerowe.