Szczoteczka soniczna cena

Szczoteczka soniczna cena

Czy zdecydowałeś się i chciałbyś kupić szczoteczkę soniczną do zębów? Te produkty zwykle zaczynają się od 40 euro i mogą kosztować nawet 250 euro. Za 40 euro otrzymujesz naprawdę przystępną szczoteczkę soniczną.

W naszym porównaniu: szczoteczka soniczna cena – pokażemy produkty z różnych segmentów cenowych i przedstawimy przegląd najważniejszych kryteriów i najlepszych szczoteczek do zębów sonicznych. Czy to Grundig TB 7930, Oral B Micropulse czy Philips Sonicare Flexcare, dziś na rynku jest wiele dobrych szczoteczek do zębów. Dominującymi producentami są Philips, Panasonic i Oral B (należy do firmy Braun). Również nasz zwycięzca w dziedzinie szczoteczek do zębów jest jednym z liderów rynku.

 

Szczoteczka soniczna cena- porównanie cen

 

                                      Skorzystaj TERAZ z okazji, wielka obniżka cen szczoteczek                                                                                                     sonicznych! 

 

kliknij tutaj      >>Philips Sonicare Easy Clean  37% cenowej zniżki<< POLECAMY

                           >>Philips Sonicare Diamond Clean  32% cenowej znizki << POLECAMY

                           >>Oral B Pulsonic Slim  52% znizki! >> ŚWIETNA CENA

**************************************************************************************************

Philips Sonicare DiamondClean nowa generacja elektrycznych szczoteczek do zębów z użyciem technologii akustycznej HX9339/89, szkło do ładowania, biała

szczoteczka soniczna cena

– Zwycięzca w dziedzinie łatwego użytkowania

– Zwycięzca w dziedzinie efektywnego czyszczenia 31 tys wibracji na min. oraz 5 trybów czyszczenia

– Zwycięzca w dziedzinie długiego działania akumulatora około 21 dni

– Zwycięzca w dziedzinie dodatkowego wyposażenia: etui podróżne i szklanka do ładowania

 

 

 

Nasze zdanie: Jest to jedna z droższych szczoteczek Philipsa jednoczesnie tez super wyposazona w dodatkowe elementy oraz posiada najnowsza technologie fal dzwiekowych. Polecana dla wszystkich miłośników nowoczesnych gadżetów.

PROMOCJA NA AMAZON

 

***************************************************************************

 

szczoteczka soniczna cena

 

– Zwycięzca w dziedzinie łatwego użytkowania

– Zwycięzca w dziedzinie niskiej ceny

– Zwycięzca w dziedzinie efektywnego czyszczenia posiada 3 tryby czyszczenia

– Zwycięzca w dziedzinie długiego działania akumulatora około 21 dni

– Zwycięzca w dziedzinie dodatkowego wyposażenia: dwie szczoteczki w cenie jednej

 

 

PROMOCJA NA AMAZON

 

**************************************************************************

 

 

Szczoteczka soniczna braun

– Zwycięzca w dziedzinie łatwego użytkowania

– Zwycięzca w dziedzinie super niskiej ceny

 

 

PROMOCJA NA AMAZON

 

 

***************************************************************************

 

 

Szczoteczka soniczna cena – kryteria zakupu sonicznej szczoteczki do zębów – mały przewodnik zakupu 

 

KRYTERIUM WŁAŚCIWOŚCI
Wibracje na minutę Informacje o liczbie wibracji szczoteczki na minutę. Średnia ilość wynosi od 30 000 do 40 000 wibracji na minutę.
Tryb pracy Akumulator sonicznej szczoteczki do zębów ładuje się przez stację ładującą i działa inaczej w zależności od modelu i producenta. Na przykład Diamondclean firmy Philips Sonicare ma żywotność baterii na 21 dni. W przeciwieństwie do tego, Oral-B Pulsonic Slim ma żywotność baterii tylko przez 7 dni. Obie figury odnoszą się do poziomu użycia dwa razy dziennie 2 minuty szczotkowania.
Liczba programów czyszczących Podczas gdy szczotka elektryczna ma zwykle kilka programów do czyszczenia, nie zawsze ma to miejsce w przypadku szczoteczki sonicznej. Wiele szczoteczek sonicznych oferuje tylko jeden tryb czyszczenia. Istnieje również tendencja do stosowania większej liczby trybów czyszczenia przy rosnących cenach, ale są też wyjątki, jak udowadnia jedna z naszych najlepszych szczoteczek do zębów.
Regulator czasowy Regulator czasowy jest zintegrowany z prawie we wszystkich szczoteczkach sonicznych, czy to szczoteczką do zębów Sonicare firmy Philips, czy szczoteczką Braun. Specjalnym dodatkiem technicznym jest tak zwany zegar kwadrantowy, który wskazuje w przedziale 30 sekund, kiedy należy przejść do następnego kwadrantu szczęki podczas szczotkowania.
Liczba końcówek w zestawie Przeważnie tylko jedna końcówka jest zawarta w zestawie. W niektórych przypadkach, oprócz zwykłych główek szczotek, do codziennego użytku używane są różne rodzaje główek szczotek, takich jak czułe lub bardzo miękkie szczoteczki. Głównie końcówka musi pochodzić od tego samego producenta co sama szczoteczka do zębów. Szczoteczki do zębów Oral B, które pasują tylko do szczoteczki Oral B. Zasadniczo, główka szczoteczki powinna być wymieniana co 3 miesiące.

                            Skorzystaj TERAZ z okazji, wielka obniżka cen szczoteczek                                                                                                     sonicznych! 

 

kliknij tutaj    >>Philips Sonicare Easy Clean  37% cenowej zniżki<< POLECAMY

                           >>Philips Sonicare Diamond Clean  32% cenowej znizki << POLECAMY

                           >>Oral B Pulsonic Slim  52% znizki! >> ŚWIETNA CENA

Szczoteczka soniczna cena – Popularni producenci

Szczoteczki do zębów Sonic, takie jak Philips Sonicare Diamondclean, są często polecane przez stomatologów.

Jak widać w naszych Porównanie szczoteczek sonicznych, podczas gdy dostępne są różnorodne modele tych produktów, niektórzy główni producenci są liderami na rynku. Należą do nich Philips, Braun lub Oral B i Panasonic, które pojawiają się także w prawie każdym testowaniu szczoteczki do zębów. Wśród elektrycznych szczoteczek do zębów szczególnie zalecana jest elektryczna szczoteczka do zębów Oral B, która cieszy się regularną rekomendacją dentystów. Szczoteczka Philips Flexcare Sonic, podobnie jak Philips Sonicare Flexcare, to także niezawodne modele. Również profesjonalny model firmy Panasonic. Istnieją jednak inni solidni producenci tacy jak Grundig, Newgen Medicals lub AEG. W naszej sonicznej szczoteczce porównawczej pokazujemy szczoteczki do zębów wielu różnych producentów, dzięki czemu masz dobry przegląd.

 

Szczoteczka soniczna cena – Najważniejsze właściwości w skrócie


Szczoteczki do zębów Sonic to bardzo dokładne i niezwykle delikatne mycie. Dzięki temu są szczególnie odpowiednie dla osób z problemami z dziąsłami lub implantami.
Wyglądają bardzo podobnie do ręcznej szczoteczki do zębów w porównaniu z elektrycznymi szczoteczkami do zębów „obrotowo-oscylującymi”, ale pracują zupełnie inaczej z technologią oscylacyjną i czyści trochę łagodniej.
Istnieją różne dodatki w zależności od modelu. Szczególnie przydatny jest regulator czasowy kwadrantowy wskazujący, kiedy należy przejść do następnego kwadrantu szczęki.

 

Jak działa soniczna szczoteczka do zębów?


Szczoteczka soniczna ma podobny kształt jak ręczna szczoteczka do zębów.

Szczoteczki do zębów Sonic należą do elektrycznych szczoteczek do zębów. Różnią się one szczoteczkami sonicznymi i szczotkami „oscylacyjno-obrotowymi”. Te ostatnie mają okrągłe głowy, które obracają się w półokręgu, a czasami dodatkowo pulsują i dzięki temu są mechanicznie czyste. Z kolei szczoteczki Sonic pracują z generatorem dźwięku, który jest zwykle obsługiwany magnetycznie i generuje wibracje przenoszone na główkę szczoteczki. Wbrew powszechnemu przekonaniu, to nie samo brzmienie powoduje czyszczenie zębów, ale ruch (wibrację) głowicy szczoteczki. Ponieważ wibracje mają miejsce z bardzo wysoką częstotliwością, powstaje brzęczący dźwięk charakterystyczny dla tej szczoteczki do zębów.

Częstotliwość wibracji wynosi zwykle od 30 000 do 40 000 wibracji na minutę. Oprócz częstotliwości wibracji i amplitudy, tak więc ugięcie drgań odgrywa rolę. Jest to od trzech do czterech milimetrów. Przy niewielkim nacisku soniczne szczoteczki do zębów są bardzo delikatne dla dziąseł i substancji zęba. W tym samym czasie dokładnie oczyszczają zęby płytki nazębnej. Jakie są zalety i wady sonicznej szczoteczki do zębów w porównaniu z konwencjonalną szczotką „oscylacyjno-obrotową” według naszego porównania sonicznych szczoteczek do zębów?

 

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*