Szczoteczka soniczna braun

Szczoteczka soniczna BRAUN jest najczęściej kupowaną szczoteczką z firmy braun.

Szczoteczka soniczna braunSzczoteczka soniczna braun należy do najmniejszych szczoteczek i jest wielkości długopisa. Leży lekko w ręce, i delikatnie myje zęby.

Często jest ona mylona z elektryczną szczoteczką, jednak jest o wiele lepsza bo posiada technochnologie soniczną (niżej jest wytłumaczone na czym to polega) .

 

 

 

 

 

Teraz można ją nabyć w bardzo korzystniej cenie na amazon około 70 % taniej. Sprawdź teraz! >>Kliknij tutaj<<

 

 

Na polskim rynku nie jest ona tak rozpowszechniona ale w Niemczech i USA w rankingu zajmuje pierwsze miejsce. Poprostu prawie każdy chce ją mieć w domu.

 

Skorzystaj TERAZ z okazji, wielka obniżka cen szczoteczek                                                                                                     sonicznych! 

 

kliknij tutaj    >>Philips Sonicare Easy Clean  37% cenowej zniżki<< POLECAMY

                           >>Philips Sonicare Diamond Clean  32% cenowej znizki << POLECAMY

                           >>Oral B Pulsonic Slim  52% znizki! >> ŚWIETNA CENA

                           >> Oral B Pro 600  50% znizki >> POLECAMY

 

Szczoteczka soniczna braun – co czyni tę szczoteczkę tak popularną?

 

– doskonale usuwa zanieczyszczenia zębów jak i również z przestrzeni międzyzębowych.

– usuwa powierzchniowe zabarwienia zębów

– zdecydowanie niska cena, najniższa w porównaniu z innymi szczoteczkami sonicznymi.

– jest cicha w użyciu, zgrabna, mała i prosta w obsłudze.

– doskonale czyści zęby co widać zdecydowanie w recenzjach zadowolonych klientów.

– idealnie nadaje się do codziennego użytku jak i również ze względu na swoją wielko ść zalecana jest w podróży.

 

 

Szczoteczka soniczna braun sonic slim – trochę więcej szczegółów

 

szczoteczka soniczna braun– posiada dwuminutowy sygnalizator czasu, z 30sto sekundowym przypominaczem zmiany miejsca szczotkowania. Tutaj należy sobie wyobrazić jamę ustną podzieloną na cztery części i co 30ści sekund czyści się kolejną ćwiartkę.

jest najmniejszą szczoteczką soniczną. Idealnie trzyma się ją w dłoni. Jest zgrabna i cicha w użyciu.

– szczoteczka soniczna braun posiada dwa tryby czyszczenia: tryb codziennego czyszczenia oraz tryb sensitive dla delikatnego mycia.

akumulator szczoteczki sonicznej braun wytrzymuje bez  ładowania około 7 dni, przy 2 minutowym czyszczeniu dwa razy dziennie.

posiada technologię soniczną – wykonuje ruch wibracyjne z prędkością 27000 na minutę. A więc prawie tyle ruchów co manualna szczoteczka wykonuje w ciągu miesiąca czasu.

 

 

 

PODSUMOWANIE:

szczoteczka soniczna braunszczoteczka soniczna braun sonic slim

jest niezawodnym towarzyszem codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Doskonale czyści zęby, przestrzenie miedzyzębowe oraz usuwa powierzchniowe zabarwienia zębów. Dzięki wbudowanej funkcji czasowej, sygnalizuje nam 2-u minutowy czas czyszczenia, zalecany przez stomatologów.

Jest lekka, cicha i łatwa w użyciu a podłużne końcówki szczoteczek doskolnale imitują użycie manualnej szczoteczki.

Szczoteczka soniczna braun sonic plus, po jej użyciu zostaje uczucie doskonałej świeżości i czystości. Firma braun gwarantuje przy użyciu tej szczoteczki 100% wiecej usunięcia płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą manualną szczoteczką.

 

 

A więc zadbaj o twoje zęby teraz!

 Nie przepłacaj!

>Zobacz teraz doskonałą ofertę na amazon<<

 

 

 

Szczoteczka soniczna braun – Jak dokładnie działa technologia soniczna?

 

W szczoteczkach sonicznych zastosowano generator fal dźwiękowych o częstotliwości 260Hz.

szczoteczka soniczna braunFale dźwiękowe rozchodzą się w płynie który  składa się z wody pasty i śliny i wywołuje proces kawitacji. Efekt kawitacji polega na powstawaniu w cieczy miejsc o zmniejszonym ciśnieniu i tworzeniu chmury bąbelków.

Powstałe w ten sposób aktywne bąbelki energicznie uderzają w powierzchnię zębów i dziąseł z prędkością do 45000 (w zależności od modelu) efektywnie oczyszczając je z osadów. Wytworzone mikrobąbelki powietrza dostają się zarówno w przestrzenie międzyzębowe, a także odrywają płytkę bakteryjną, co zapobiega powstawaniu nalotu nazębnego i przebarwień.

Ten niesamowity efekt usuwa płytkę nazębną już z odległości 3-4mm od końcówek włosia. Również miejsca do tej pory niedostępne do penetracji włosia szczoteczki, zostają maksymalnie oczyczczone.

 

Fale dźwiękowe zwiększają możliwość mechanicznego usuwania płytki bakteryjnej, a także odgrywają dużą rolę w biologicznej redukcji flory bakteryjnej. Niszczą one bowiem struktury adherencyjne ściany komórkowej bakterii tzw. fimbrii. Całkowite zniszczenie fimbrii, a nawet ich skrócenie w znacznym stopniu opóźnia i uniemożliwia kolonizację bakterii na powierzchni naszych zębów.

 

Informacje dotyczące skuteczności sonicznej technologi są poparte wieloma badaniami naukowymi. Istnieje kilkadziesiąt opublikowanych pozytywnych recenzji naukowców z kilkudziesięciu uniwersytetów z Ameryki północnej i Europy. Badania Tritten i Armitage w roku 1996 potwierdziły, że szczoteczki soniczne dwa razy efektywniej usuwa płytkę nazębną niż szczoteczka konwencjonalna.

Badania te dotyczyły procentowej redukcji płytki bakteryjnej na zębach bocznych jak i w przestrzeniach międzyzębowych. Szczoteczki ręczne jak i bardziej od nich skuteczne szczoteczki elektryczne działają na zasadzie skrobaczki, czyli czyszczą tylko te powierzchnie zębów i dziąseł, które pozostają w bezpośrednim kontakcie z ich włosiem.

Około 40% powierzchni zębów pozostają praktycznie nie doczyszczone. Stosowanie nitek, wykałaczek, taśm czy nawet irygatorów zbliża pacjenta do pożądanego ideału, ale jest bardzo pracochłonne, czasochłonne i nie zapewniają absolutnej higieny.

15 milionów użytkowników na całym świecie, ponad 140 publikacji i abstraktów z badań klinicznych i laboratoryjnych przeprowadzonych przez ponad 40 uniwersytetów i instytucji badawczych na całym świecie. Jak widać  ta technologia naprawdę działa.

 

A więc zadbaj teraz o twoje zęby!

 Nie przepłacaj!

Zobacz teraz doskonałą ofertę na amazon<<

 

szczoteczka soniczna braunSzczoteczka soniczna Braun Slim Pulsonic jest również  dostępna w wersji z dwoma uchwytami.

Praktyczna w podróży oraz dla dużej rodziny.

>>Tutaj wersja z dwoma uchwytami<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*