Soniczna szczoteczka do zębów – to warto wiedziec

Soniczna szczoteczka do zębów

soniczna szczoteczka do zębów

zyskuje coraz większą popularność na rynku produktów, których przeznaczeniem jest skuteczne wybielanie uzębienia. Soniczna szczoteczka do zębów osiąga zadziwiające efekty w pielęgnacji jamy ustnej i przywracaniu naturalnej bieli uzębienia. Duży wzrost zainteresowania tym produktem nie powinien zatem dziwić nikogo.

Soniczna szczoteczka do zębów 

Różnice między szczoteczką soniczną, a tradycyjnymi produktami
Soniczna szczoteczka do zębów znacznie góruje nie tylko nad tradycyjnymi przyrządami manualnymi, deklasując również wszystkie szczoteczki elektryczne. Co stanowi o sile tego urządzenia? Soniczna soniczna szczoteczka do zębówszczoteczka do zębów to przede wszystkim zaskakująco olbrzymia ilość drgań, jakie wykonują włókna czyszczące podczas pracy. Większość zwykłych elektrycznych produktów w ciągu minuty swojej pracy wykonuje od 7,600 – 8,800 ruchów powierzchni czyszczącej. Soniczna szczoteczka do zębów w większości przypadków jest w stanie wykonać ich od 31000 – 45000. Ilość i szybkość wykonywanych ruchów to zdecydowanie największy atut tych produktów.

Kolejnym, który wyróżnia szczoteczkę soniczną do zębów nad innymi, jest wykorzystywana technologia, która stanowi innowacyjną metodę w pielęgnacji jamy ustnej. Soniczna szczoteczka do zębów oprócz tradycyjnej metody czyszczenia przy pomocy ruchów wymiatających, bazuje na technologii działania fal dźwiękowych. Produkt wyposażony jest w generator dźwięków, którego zadaniem jest emitowanie fal dźwiękowych, które przyczyniają się do pobudzania drgań włosia. Dzięki temu,  soniczna szczoteczka do zębów wytwarza chmury bąbelków powietrznych, które zmieszane z pastą do zębów, docierają do miejsc niedostępnych dla włosia szczoteczki i skutecznie je czyszczą.

 

Soniczna szczoteczka do zębów – Na co zwracać uwagę przy wyborze swojej szczoteczki?

soniczna szczoteczka do zębówSoniczna szczoteczka do zębów stwarza niespotykane dotąd możliwości czyszczenia jamy ustnej i przynosi naprawdę imponujące efekty w wybielaniu zębów oraz zapewnianiu im ochrony. Nie każdy model jest jednak identyczny. Soniczna szczoteczka do zębów – modele różnią się między sobą rozmaitymi parametrami, które powinniśmy brać pod uwagę przy zakupie swojego produktu. Soniczna szczoteczka do zębów może być wyposażona w kilka trybów pracy. Podstawowa zasada głosi, że im więcej możliwości czyszczenia, tym lepiej dla użytkownika. Wybierajmy więc produkty, które posiadają wiele możliwości wykonywania swojej pracy.

Szczoteczki soniczne do zębów w zdecydowanej większości przypadków mają zaprogramowane pięć trybów pracy. Ilość to jednak nie wszystko. Zwracajmy uwagę na rodzaj trybu, jaki dany produkt posiada. Większość z nich dotyczy sposobu czyszczenia zębów. Jednak niektóre tryby wykraczają poza swoją podstawową rolę. Warto wybrać soniczna szczoteczka do zębów wyposażoną w tryb GumCare, którego celem jest właściwa pielęgnacja dziąseł.  Szczoteczka do zębów wyposażona w taką funkcję, łagodnie masuje dziąsła, co korzystnie wpływa na pobudzenie w nich krążenia i przyczynia się do usunięcia płytki nazębnej również wzdłuż linii dziąseł.

Drugim kryterium jest ilość drgań wykonywanych na minutę. Tutaj zasada jest prosta. Im więcej drgań wykonuje szczoteczka, tym lepsze jej właściwości czyszczące.

Warto również zwrócić uwagę na pewne detale, które z pozoru wydają się mało ważne, jednak np. w podróży mogą okazać się niezwykle istotne. To przede wszystkim żywotność akumulatora oraz sposoby jego ładowania.

 

Soniczna szczoteczka do zębów – Jak używać?

soniczna szczoteczka do zębów Szczoteczka soniczna do zębów powinna być używana w bardzo podobny sposób, jaki wykorzystujemy przy czyszczeniu zębów tradycyjnymi szczoteczkami. Jedyna różnica polega na tym, że soniczna szczoteczka do zębów wykona za nas większość pracy. Rola użytkownika ograniczona jest do przesuwania produktu wzdłuż kolejnych zębów, które zamierzamy umyć. Wielu użytkowników przedmiotów manualnych obawia się możliwości ewentualnej nieumiejętności obsługi soniczna szczoteczka do zębów do zębów. Wątpliwości są zupełnie bezzasadne. Sposób pracy nowoczesną soniczna szczoteczka do zębów jest dokładnie taki sam, jak w przypadku tych tradycyjnych. Podobnie wygląda również zalecana częstotliwość czyszczenia zębów. Żeby móc cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem, należy szczotkować jamę ustną co najmniej trzy razy dziennie.

 

Soniczna szczoteczka do zębów – Dlaczego warto kupić? Prezentujemy najbardziej populane modele

Szczoteczka soniczna do zębów szybko okaże się dobrą inwestycją. Efekty, jakie użytkownik zaobserwuje już po ok. dziesięciu dniach użytkowania, w pełni zrekompensują poniesiony wydatek. Do największych zalet szczoteczki należą:
-szybkość osiąganych efektów
-przywracanie naturalnej bieli zębów
-sześciokrotnie większe usuwanie płytki nazębnej w porównaniu do zwykłej szczoteczki
-redukcja kamienia nazębnego
-docieranie do przestrzeni międzyzębowych, które nie są osiągalne dla zwykłej szczoteczki
-pielęgnacja dziąseł
-skuteczne przeciwdziałanie próchnicy

 

Najchętniej kupowana  soniczna szczoteczka do zębów to Philips Sonicare HX6510/22 EasyClean.

To jeden z najprostszych modeli, który kusi przede wszystkim atrakcyjną ceną. Produkt posiada jeden tryb pracy, jednak dzięki olbrzymiej ilości drgań wykonywanych w ciągu minuty pacy (31000), zapewnia niezwykłą siłę wybielającą zęby, dzięki pełnemu wykorzystywaniu technologii dźwiękowej. Model jest niezwykle łatwy w obsłudze.

soniczna szczoteczka do zębów

TERAZ fajna cena na amazon

 

Philips Sonicare HealthyWhite HX 6730/33 to nieco bardziej rozbudowany model szczoteczki zaprezentowanej powyżej. Pracuje z taką samą ilością drgań na minutę, jednak został wyposażony w trzy tryby pracy i różne końcówki. Model jest sprzedawany z dodatkami, chroniącymi produkt przed uszkodzeniami (etui, nakładka ochronna na główkę szczoteczki).

soniczna szczoteczka do zębów

TERAZ fajna cena na amazon

 

Philips Sonicare Diamond Clean to soniczna szczoteczka do zębów, która łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. Model ten występuje w czterech różnych kolorach. Wyposażony został w pięć różnych trybów pracy, w tym niezwykle ważnym GumCare, który stanowi właściwą pielęgnację dziąseł, poprzez ich specjalistyczne masowanie, które pobudza krążenie. Dzięki temu trybowi, możliwe jest również usuwanie płytki nazębnej wzdłuż linii dziąseł. Philips Sonicare Diamond Clean została wyposażona w dodatkowe tryby ładownia np. przy pomocy laptopa, będąc dzięki temu niezwykle funkcjonalnym produktem, który idealnie sprawdzi się w podróży.

soniczna szczoteczka do zębów

TERAZ fajna cena na amazon

 

Philips Sonicare HX6932/34 FlexCare to z kolei szczoteczka, która została wyposażona w możliwość samodzielnej i automatycznej dezynfekcji. Dzięki tej funkcji, w ciągu dziesięciu minut szczoteczka pozbędzie się wszystkich bakterii zalegających na jej włosiu. Wyposażona została w pięć trybów pracy, w tym funkcję masażu, która zapewni jeszcze bardziej dokładną pielęgnację dziąseł (niż tryb GumCare).

soniczna szczoteczka do zębów

TERAZ fajna cena na amazon

 

Pulsonic Slim to soniczna szczoteczka do zębów  od firmy Oral-B. Pracuje z częstotliwością ponad 27000 drgań na minutę. Wyposażona została w dwa tryby czyszczenia.

soniczna szczoteczka do zębów

 

TERAZ fajna cena na amazon

 

Soniczna szczoteczka do zębów – nie zwlekaj, kup  już dziś i ciesz się pięknym uśmiechem.