Philips szczoteczka soniczna+++zdrowa i skuteczna

Philips szczoteczka soniczna to dobrodziejstwo dla naszych zębów.

philips szczoteczka sonicznaPhilips szczoteczka soniczna w krótkim czasie od momentu, gdy zaczniemy jej używać, stan naszych zębów i ich wygląd zdecydowanie się poprawi.
Ultradźwięki to dźwięki na granicy słyszalności. Wykorzystywane są w wielu dziedzinach, a zwłaszcza w medycynie. Stomatologia od pewnego czasu z powodzeniem korzysta z dobrodziejstwa ultradźwięków. Ta niezwykła, wręcz magiczna metoda służy między innymi do usuwania kamienia nazębnego.

Skaling ultradźwiękowy to alternatywa dla tradycyjnej metody czyszczenia zębów. Jest bezbolesny i skuteczny. Nie trzeba jednak odwiedzać gabinetu dentystycznego, by móc korzystać z właściwości ultradźwięków.

 

Skorzystaj TERAZ z okazji, wielka obniżka cen szczoteczek                                                                                                     sonicznych! 

 

kliknij tutaj    >>Philips Sonicare Easy Clean  37% cenowej zniżki<< POLECAMY

                           >>Philips Sonicare Diamond Clean  32% cenowej znizki << POLECAMY

                           >>Oral B Pulsonic Slim  52% znizki! >> ŚWIETNA CENA

                           >> Oral B Pro 600  50% znizki >> POLECAMY

 

Philips szczoteczka soniczna ma  właściwości ultradźwiękowe.

– warto ją mięć w domu, jeżeli zależy nam na zdrowych, mocnych i ładnych zębach. Elektryczne szczoteczki do zębów stały się już standardem w naszych łazienkach. Philips szczoteczka soniczna to ich doskonalsza wersja. Jej zalety są nie do przecenienia, a jej skuteczność wynika z zupełnie nowego podejścia do mycia zębów.

 

Philips szczoteczka soniczna ma wiele zalet,

philips szczoteczka sonicznajedną z nich jest innowacyjność, z której wynika nowa jakość mycia zębów i niemal doskonałe efekty. Sposób, w jaki ta szczoteczka przemieszcza się po naszych zębach sprawia, że nie uszkadza ona szkliwa, ani nie wpływa negatywnie na stan naszych dziąseł. Philips szczoteczka soniczna to połączenie niezwykłej delikatności z wyjątkową efektywnością– nie trzeba jej dociskać do zębów, by była skuteczna.

Włosie szczoteczek sonicznych porusza się po naszych zębach z zaskakującą prędkością sięgającą od 30 tysięcy do nawet 80 tysięcy obrotów na minutę. Jest to możliwe dzięki falom ultradźwiękowym, które wprawiają szczoteczkę w ruch.
Czyszczenie zębów z pomocą tych nowoczesnych szczoteczek jest tak efektywne również ze względu na kształt włosia, które ma wyprofilowane końcówki.

Dzięki temu dokładnie czyszczone są nie tylko zęby, ale i najwęższe szczeliny między nimi. Philips szczoteczka soniczna dzięki swoim właściwościom czyści zęby i całą jamę ustną tak dokładnie, że nie ma już konieczności stosowania nici dentystycznej. Regularne stosowanie szczoteczki wykorzystującej ultradźwięki to nie tylko zdrowsze, ale też zdecydowanie bielsze zęby. Usuwa ona skutecznie nalot i osad nazębny, który jest efektem częstego picia herbaty czy kawy.

 

Philips szczoteczka soniczna może być także używana przez dzieci.

Z pewnością polubią ją bardziej niż szczoteczkę tradycyjną, bo mycie zębów staje się łatwiejsze, przyjemniejsze, a jednocześnie bezpieczne i skuteczne.

 

Philips szczoteczka soniczna to pewny sposób na zdrowie jamy ustnej.

philips szczoteczka sonicznaPierwsze tego typu szczoteczki zostały – jak większość dobrych wynalazków – skonstruowane w Stanach Zjednoczonych. Na skalę światową zaczęły być produkowane na początku lat 90., a udoskonalone w roku 2008. Skuteczność tego rodzaju szczoteczki wynika z procesu kawitacji, jaki zachodzi w jamie ustnej podczas mycia. Polega on na tym, że pod wpływem zmiany ciśnienia, ciecz zamieniana jest w gaz.

Gdy myjemy zęby szczoteczką soniczną woda poddana jest działaniu fal ultradźwiękowych, które są niezwykle efektywne w usuwaniu przylegających do zębów osadów. Dzieje się tak dlatego, że po spadku ciśnienia ono raptownie znowu rośnie i wytwarza pęcherzyki powietrza, które implodują i wytwarzają fale uderzeniowe.

Philips szczoteczka soniczna to młodsza siostra szczoteczki elektrycznej, ale o wiele bardziej wszechstronna. Bez obaw mogą jej używać osoby, których stan uzębienia jest daleki od doskonałości. Jej delikatność sprawia, że nie przyczynia się ona do uszkodzenia dziąseł czy odsłaniania szyjek zębowych.

Wszystko wskazuje na to, że Philips szczoteczka soniczna to najlepszy i najprostszy sposób na piękny uśmiech przez długie lata.

 

Sprawdz tutaj najczęściej kupowane modele szczoteczek sonicznych<<

philips szczoteczka sonicznaW ludzkiej ślinie żyją miliony bakterii, które dzień po dniu niszczą nasze zęby. Tylko szczoteczka zaawansowana technologicznie jest w stanie poradzić sobie z większością z nich.

Philips szczoteczka soniczna jest obecnie najlepsza na rynku.

Dostępna jest w kilku, różniących się od siebie funkcjami, modelach. Różnią się od siebie między innymi liczbą trybów, w jakich mogą pracować. Jednak już najprostsza Philips szczoteczka soniczna jest o wiele skuteczniejsza od szczoteczki manualnej czy elektrycznej. Pierwsze efekty można zauważyć już po tygodniu jej stosowania.

Aby utrzymać efekt czystych i zdrowych zębów Philips szczoteczka soniczna powinna być stosowana regularnie. Każe mycie – podobnie, jak w przypadku zwykłych szczoteczek – powinno trwać co najmniej dwie minuty, byśmy mogli mieć pewność, że nie poszło na marne. Chcąc uzyskać jak najlepszy efekt, warto wybrać pastę, która przeznaczona jest do szczoteczek wykorzystujących ultradźwięki.

Różnią się one od zwykłych past tym, że ich współczynnik ścieralności jest o wiele niższy niż w zwykłych pastach. Jest to konieczne, bowiem Philip szczoteczka soniczna i inne tego typu, wykonują o wiele więcej ruchów niż szczoteczki manualne i w zderzeniu ze szczoteczką soniczną przyczyniłyby się do ścierania szkliwa zębów.

Philips szczoteczka soniczna będzie nam długo służyć, ale by w stu procentach spełniała swoją rolę należy pamiętać o wymianie końcówek. Wybór odpowiedniej ma zasadnicze znaczenie – to od niej zależy bowiem jakość dbania o higienę jamy ustnej. Niekoniecznie szczęśliwi posiadacze wrażliwych zębów, powinni zainteresować się tą przeznaczoną właśnie do nich – wyjątkowo delikatną końcówką Sensitive. Końcówki do Philips szczoteczka soniczna są również dostępne w wersji Standard bądź Mini.

Włosie ułożone w kształcie rombu pozwala dotrzeć do najwęższych szczelin między zębami i wyczyścić je bez pomocy nitki do zębów. Należy też pamiętać o higienicznym przechowywaniu końcówek, bo tylko wówczas spełnią one rolę, do której zostały przeznaczone. Philips szczoteczka soniczna to produkt, który koniecznie powinien znaleźć się w łazience wszystkich tych, którzy borykają się z problemem paradontozy lub chcą jej uniknąć. Główną przyczyną rozwoju tej choroby są bowiem przede wszystkim bakterie, które znajdują się w jamie ustnej i niewystarczająca higiena.

Tylko szczoteczka wykorzystująca ultradźwięki może sprawić, że nasza jama ustna będzie utrzymana na wysokim poziomie higienicznym.

 

philips szczoteczka soniczna

 

Philips szczoteczka soniczna usuwa  zanieczyszczenia i bakterie,

które rozwijają się na naszych dziąsłach i języku, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowiem i zawsze świeżym oddechem. Jednak, aby tak było, należy też dbać o stan naszej szczoteczki do zębów. Jeżeli często podróżujemy i zabieramy szczoteczkę ze sobą, albo przechowujemy ją w pomieszczeniu, które nie jest niemal sterylnie czyste, warto pokusić się o zakup etui. Philips szczoteczka soniczna przechowywana w ten sposób – z dala od kurzu i innych zanieczyszczeń, z pewnością będzie spełniała swoją rolę w stu procentach. Niezależnie od tego, w jak czystych warunkach szczoteczka będzie przechowywana, jej końcówki należy wymieniać co kilka miesięcy – włosie bowiem się ściera i nie spełnia swojej roli należycie.

Philips szczoteczka soniczna ze względu na swoją delikatność przeznaczona jest także dla osób, które mają wszczepione implanty lub posiadają plomby. Używanie innego rodzaju szczoteczek może prowadzić do wypadnięcia plomby. Jednak mycie zębów szczoteczką soniczną jest intuicyjne i trudno robić to w niewłaściwy sposób. Philips szczoteczka soniczna to produkt, który odpowiednio używany, przechowywany i pielęgnowany będzie służył nam przez długie lata. Rozwój technologii dotyczy już niemal każdej dziedziny naszego życia i nie tylko nam je ułatwia, ale pozwala też dłużej cieszyć się zdrowiem, sprawnością i pięknym uśmiechem.

 

philips szczoteczka sonicznaPhilips szczoteczka soniczna jest dziecinnie łatwa w użyciu. Nie tylko z tego powodu mogą więc i powinny używać jej dzieci. Szczoteczki stworzone specjalnie dla nich wyróżniają się już na pierwszy rzut oka – zwykle są kolorowe i mniejsze od tych przeznaczonych dla dorosłych. Ich zaletą jest miękkie włosie, które nie jest w stanie uszkodzić nawet mlecznych ząbków.
Philips szczoteczka soniczna przeznaczona dla dzieci charakteryzuje się również delikatniejszymi drganiami niż w przypadku szczoteczek dla dorosłych. Dużą zaletą szczoteczek sonicznych– zarówno dla najmłodszych, jak i standardowych – jest wbudowany w nie timer, który co pół minuty przypomina o tym, by zmienić obszar mycia zębów. Timer działa dwie minuty – jest to bowiem zalecany przez stomatologów czas, jaki powinniśmy poświęcić na każdorazowe mycie zębów. W przypadku szczoteczek dla dzieci jest to szczególnie przydatne narzędzie, pomaga bowiem wyrobić w najmłodszych nawyk codziennej pielęgnacji zębów.

 

Philips szczoteczka soniczna jest obecnie najlepszą zdobyczą technologiczną wykorzystywaną w służbie naszego uzębienia.

Zanim wymyślono szczoteczkę do zębów, o ich czystość dbano z pomocą węgla czy końskiego albo borsuczego włosia. To już jednak prehistoria. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystującej fale dźwiękowe, możemy obecnie zdrowym i pięknym uśmiechem obdarzać naszych najbliższych niemal przez całe życie. Jak widać Philips szczoteczka soniczna to dobry wybór niezależnie od naszego wieku i stanu uzębienia. I choć jej stosowanie jest niezwykle łatwe, to warto wziąć sobie do serca kilka zasad, które pozwolą nam to robić w najwłaściwszy sposób.

Przede wszystkim należy pamiętać, by podczas mycia nie stosować zbyt mocnego ucisku na zęby – delikatność, z jaką myje Philips szczoteczka soniczna jest tylko pozorna, bowiem pomimo lekkiego nacisku usuwa ona większość zanieczyszczeń z jamy ustnej. Z dbałości o szkliwo lepiej wybierać szczoteczki z miękkim włosiem. Philips szczoteczka soniczna idealnie nadaje się również do masażu dziąseł – warto to robić podczas każdego mycia, a nie będziemy się skarżyć na problemy z nimi. No i nie zapominajmy wymieniać końcówki co trzy miesiące. Mycie zębów może stać się naszym ulubionym zajęciem – pod warunkiem, że służyć nam do tego będzie Philips szczoteczka soniczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*